close
loading
0
Koszyk
Użytkownik
ABRIL ET NATURE CELL INNOVE KURACJA Z KOMÓRKAMI MA

ABRIL ET NATURE CELL INNOVE KURACJA Z KOMÓRKAMI MA

Cena: 80 PLN
Ilość sztuk:

ABRIL ET NATURE CELL INNOVE KURACJA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI 100ML

 

CELL INOVE KURACJA 
Intensywna kuracja odmładzająca i regenerująca z komórkami macierzystymi bez spłukiwania. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością specjalnie wyselekcjonowanych komórek macierzystych. Odmładza włókno włosa, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość, wygładza łuskę. Zawiera zestaw aktywnych protein roślinnych, które wnikają do wnętrza włosa wzmacniając go od środka. Włos staje się silny, błyszczący i sprężysty, ma aksamitny dotyk i połysk typowy dla młodych włosów. Idealny do włosów bardzo puszących się, odwodnionych lub poddanych obróbce chemicznej, które wymagają odmładzającego zabiegu szokowego. Włosy stają się mocniejsze i elastyczne, a także wyglądają zdrowo i lśniąco.

 

Wpływ komórek macierzystych na wewnętrzną część włókna włosa został udowodniony !
 

Przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów  białkowych, które go tworzą. Opóźnia proces starzenia się.

Zalety komórek macierzystych :

Zabiegi z ekstraktem z hodowli roślinnych komórek macierzystych przeznaczone są dla włosów zniszczonych i puszących się o normalnej grubości. Poprawiają elastyczność i odporność na łamanie się włosów. Naprawiają i regenerują zniszczone włókna włosa, odmładzając włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Ekstrakt poprawia ogólny wygląd włosów wygładzając łuski oraz zwiększając ich połysk.
 

Sposób użycia: Jest to ostatni etap zabiegu Abril et Nature Cell Innove. Stosuje się go po Instant Mask Cell Innove. Nałożyć produkt na osuszone ręcznikiem włosy: około 5/6 pompek, wmasować we włosy i pozostawić na 10 minut a następnie wysuszyć. Nie spłukiwać !
 

Pojemność: 100 ml
 

KOSMETYKI  ABRIL ET NATURE NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIĘRZĘTACH !

                                               Profesjonalne Marki fryzjerskie:  Nook, Maxima, The Origin Color, Thr Virgin Color, Kromatic, Tutto Colors, Puring, Artisan, Framesi, Stapiz,

Art Color Desiree, Keen MADE IN GERMANY, Abril et Nature, Diapason, Barberi Italiani, Bionly Roots, Allvawes, Scandic, Bbcos

 

 

 

 

   

NA SKRÓTY:

KONTAKT

DANE FIRMY:

telefon:

+48 17 856 13 22

e-mail:

colorstyl-rzeszow@wp.pl

Adres:

ul. Cicha 5, 36-020 Tyczyn