close
loading
0
Koszyk
Użytkownik
ABRIL ET NATURE CELL INNOVE MASKA Z KOMÓRKAMI MACI

ABRIL ET NATURE CELL INNOVE MASKA Z KOMÓRKAMI MACI

Cena: 80 PLN
Ilość sztuk:

ABRIL ET NATURE CELL INNOVE MASKA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI 200ML

 

Maska do włosów z zawartością komórek macierzystych do wszystkich rodzajów włosów. Odmładza i regeneruje włosy. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością specjalnie wyselekcjonowanych roślinnych komórek macierzystych. Odmładza włókno włosa, poprawia ich elastyczność i wytrzymałość, wygładza łuskę. Zawiera zestaw aktywnych protein roślinnych, które wnikają do wnętrza włosa wzmacniając go od środka. Włos staje się silny, błyszczący i sprężysty, ma aksamitny dotyk i połysk typowy dla młodych włosów. Instant Mask Cell Innove to zabieg, który zapewnia maksymalną moc regeneracji zniszczonych włosów. Maska ta oparta jest na silnej mieszance składników aktywnych wzmacniających włosy, które znacząco poprawiają kondycję zniszczonych włosów.
 

Wpływ komórek macierzystych na wewnętrzną część włókna włosa został udowodniony !
 

Przyczynia się do utrzymania właściwości biologicznych łańcuchów  białkowych, które go tworzą. Opóźnia proces starzenia się.

Zalety komórek macierzystych :

Zabiegi z ekstraktem z hodowli roślinnych komórek macierzystych przeznaczone są dla włosów zniszczonych i puszących się o normalnej grubości. Poprawiają elastyczność i odporność na łamanie się włosów. Naprawiają i regenerują zniszczone włókna włosa, odmładzając włosy, pozostawiając je miękkie i lśniące. Ekstrakt poprawia ogólny wygląd włosów wygładzając łuski oraz zwiększając ich połysk.
 

Sposób użycia: Nałożyć na umyte i lekko osuszone ręcznikiem włosy, wmasować i pozostawić na kilka minut po czym dokładnie spłukać wodą.
 

Pojemność: 200 ml
 

KOSMETYKI  ABRIL ET NATURE NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIĘRZĘTACH !

 

                                               Profesjonalne Marki fryzjerskie:  Nook, Maxima, The Origin Color, Thr Virgin Color, Kromatic, Tutto Colors, Puring, Artisan, Framesi, Stapiz,

Art Color Desiree, Keen MADE IN GERMANY, Abril et Nature, Diapason, Barberi Italiani, Bionly Roots, Allvawes, Scandic, Bbcos

 

 

 

 

   

NA SKRÓTY:

KONTAKT

DANE FIRMY:

telefon:

+48 17 856 13 22

e-mail:

colorstyl-rzeszow@wp.pl

Adres:

ul. Cicha 5, 36-020 Tyczyn